Opis osiedla

Osiedle Na Stromej

   Osiedle na Stromej to miejsce, które powstało z myślą o połączeniu zalet mieszkania w komfortowym i spokojnym otoczeniu natury z dostępnością miejsc sprzyjających rozwojowi i rekreacji, jakie daje miasto.

       Projektując Osiedle Na Stromej zadbaliśmy o to, aby mieszkania były komfortowe, funkcjonalne i przestronne. Inwestycja to kompleks 7 budynków, w których powstaje 14 mieszkań. Mieszkania usytuowane na parterze mają powierzchnię 58,90m2 i posiadają ogródki w idealnej ekspozycji południowo-zachodniej. Mieszkania zlokalizowane na I piętrze mają powierzchnię 62,97 m2, posiadają dwa balkony o łącznej powierzchni ponad 9m2 oraz przynależny strych ok. 25 m2 liczone po podłodze. Każde mieszkanie posiada powierzchnię parkingową na zamkniętym terenie osiedla.
Kameralna, niska zabudowa została zaprojektowana w klasycznej kolorystyce, spełniającej wymogi związane z lokalizacją inwestycji w strefie światowego dziedzictwa UNESCO. Urozmaicono ją nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami architektonicznymi.

       Wielickie osiedle jest położone w spokojnej, otoczonej zielenią okolicy. Lokalizacja w odległości kilkunastu minut pieszo od dwóch parków, tężni solankowej i Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego Solne miasto pozwoli Ci na aktywny i wyciszający odpoczynek w czasie wolny. Centrum miasta Wieliczka, oddalone o kilka minut samochodem, oferuje dużą dostępność placówek edukacyjnych (przedszkoli, szkół podstawowych i średnich), sklepów, lokali usługowych, kawiarni, restauracji i budynków użyteczności publicznej. Pozwoli Ci to na korzystanie z tego, czego potrzebujesz, aby wygodnie żyć, odpoczywać i rozwijać się. „Osiedle na Stromej” jest usytuowane niecałe 2 km od głównej trasy wylotowej do Krakowa, a Kilka alternatywnych dróg pozwala w komfortowy i szybki sposób ominąć korki.

       Przestronne i eleganckie mieszkania, które oferujemy, to wyjątkowa przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich.

Przestronne i eleganckie mieszkania, które oferujemy, to wyjątkowa przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich.

+48 733 520 395

Informacje o Osiedlu Na Stromej

Scroll to Top